Projekt Nowa.Info.PL


Projekt Nowa.INFO.PL

Początki naszej firmy to rok 2007. Od samego początku istnienia skutecznie pomagamy firmom kreować wizerunek w Internecie. Obecnie jesteśmy częścią grupy Mediart sp z o.o. działającej w obszarze województwa kujawsko-pomorskiego.

Wieloletnie doświadczenie i sprawdzone metody pracy pozwalają nam kompleksowo obsłużyć każdego Klienta. Zgłaszając się do nas o nic się nie martwisz!

Jak wygląda współpraca ?

Prace rozpoczynane są od wysłania przez zamawiającego swojego logo, zdjęć oraz wytycznych co do preferowanej kolorystyki.

Stronę oddajemy w ciągu 7 dni, a doświadczenie pokazuje, że często w ciągu 5 dni.

Na całość systemu strony www udzielamy 3 letniej gwarancji, w której po za stabilnością strony dbamy o bezpieczeństwo.

W przypadku jeżeli nie masz hostingu (miejsce na Twoją stronę i pocztę email) doradzimy Tobie jaki będzie najlepszy. Zamówimy i skonfigurujemy go dla Ciebie.

Gwarancja i jakość !

Na wszystkie nasze strony internetowe dajemy Tobie gwarancję 3 lata. W tym okresie nieodpłatnie będziemy reagowali na zmiany w zakresie poprawnego funkcjonowania mechanizmu strony www.

Projektując stronę www z nami masz też gwarancję jakości względem wyszukiwarki Google. Zobacz sam jak wygląda przykładowy test naszych stron www - KLIKNIJ.
Zapewne znajdziesz tańsze na rynku opcje - ale weź pod uwagę, że marketing i reklama do najtańszych nie należą, a dobrze zbudowana strona www to podstawa.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]